Przejdź do treści

Usługi RTV w Gdańsku

Na wykonane usługi w tym naprawę telewizorów udzielamy gwarancji od 3 do 12 miesięcy. Stałym klientom udzielamy rabatu w wysokości 10% robocizny. Zapraszamy do zamówienia bezpłatnego odbioru sprzętu do naprawy w Trójmieście i okolicach. Zweryfikowaliśmy dane rejestrowe przedsiębiorstwa w GUS i potwierdziliśmy, że wskazana osoba kontaktowa jest reprezentantem firmy. Dlatego firma otrzymała znak Sprawdzona Firma.

W przypadku telewizorów większych jak 32″ koszt 50zł. Opinia wystawiona przez klienta, który realizował usługę . Wyjątkowy serwis RTV oferuje swoje doświadczenie na terenie Gdańska i w przyległych powiatach. Umów się na rozmowę już teraz i poznaj ofertę.

Szczegóły dotyczące przetwarzania przez nas danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności. Jesteśmy firmą działającą w branży od 1980 roku i od 30 lat w tym samym miejscu. Tak długi okres funkcjonowania na rynku niesie za sobą wieloletnie doświadczenie , dlatego świadczymy usługi na n…

Przede wszystkim atrakcyjne finansowanie zakupu urządzeń, w tym produktów marki Apple. Przejrzyste zasady, w połączeniu z konkurencyjnymi warunkami sprawiają, że nasze finansowanie jest często wybierane zarówno przez osoby prywatne, jak i przedsiębiorców. W razie jakichkolwiek pytań związanych z urządzeniami, akcesoriami lub usługami dostępnymi w sklepie, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie, dopasowane do indywidualnych potrzeb.

W Magserwis dostępne są także oryginalne akcesoria Apple, gwarantujące pełną kompatybilność i niezawodne działanie. Szeroki wybór przewodów i przejściówek rozszerza możliwości urządzeń marki. Produkty dostępne w naszym sklepie umożliwiają również skuteczną ochroną sprzętu. Oferujemy najwyższej jakości torby, etui, folie i szkła ochronne. Ponadto w ofercie iSpot znajduje się profesjonalny sprzęt sieciowy, pojemne dyski, ergonomiczne klawiatury i myszki, a także monitory, rysiki, baterie, power banki, a nawet uchwyty samochodowe. ISpot tworzą doświadczeni eksperci z wieloletnim doświadczeniem w ekosystemie marki Apple.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *