Przejdź do treści

Sprawdź najlepsze wycieczki

Oferujemy pokoje 1,2,3-osobowe ze wspólną łazienką z WC. Dodatkowo jest dostępna również sama ubikacja. Ponadto wynajmujemy także w sezonie domek 7-osobowy, 2-pokojowy z wyposażoną kuchnią i łazienką . Szybko dojdziesz także do przystanku meleks w Łebie.

Dysponujemy dwoma budynkami o wysokim standardzie. Proponujemy Państwu wypoczynek w dużych, przestronnych pokojach 2 i 3-osobowych z własnymi łazienkami. Nie ma możliwości dostawiania dodatkowych łóżek/łóżeczek. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor(TV-naziemna), lodówkę, czajnik bezprzewodowy, naczynia, koc plażowy oraz żelazko z deską do prasowania. Nie zapewniamy ręczników, parawanów oraz leżaków plażowych.

Jeśli już odwiedziłeś Międzyzdroje -przyjdź do naszego parku miniatur i zobacz efekty ich wielomiesięcznej pracy. Niestety, nie posiadamy informacji na temat odbywających się zajęć jogi na plaży, w trakcie pobytu warto zapytać o to w informacji turystycznej. Najbliżej morza na pewno będą znajdowały się obiekty położone przy ulicy Bohaterów Warszawy. Ogólnodostępny plac zabaw znajduję się przy ulicy Gryfa Pomorskiego róg ulicy Spokojnej. Z aneksu kuchennego wyposażonego w lodówko-zamrażarkę, płytę elektryczną, okap, mikrofalówkę, czajnik elektryczny, kawiarkę, naczynia i akcesoria kuchenne oraz toster.

W odległości one hundred m od naszego obiektu znajduje się skatepark i boisko, zapewniające dzieciom nie lada rozrywkę. Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę. Ponadto oferujemy Państwu 2, three osobowe pokoje z balkonami, wyposażone w łazienkę, lodówkę i TV. Każdy pokój posiada dostęp do internetu, leżak i parawan.

Codzienne aktualności ze Świnoujścia i okolic, baza noclegowa, restauracje, bary i ciekawostki. Z wyjątkiem akwenów lub szlaków wyznaczonych przez dyrektora parku narodowego. Przewodnik multimedialny zawiera funkcję planera, dzięki któremu można w łatwy sposób zaplanować wycieczkę oraz zwiedzanie poszczególnych miejsc.

Golf jest sportem rodzinnym, dlatego z powodzeniem mogą tu rywalizować rodziny, czy znajomi. Spędź swoje wakacje bądź urlop w jednym z naszych specjalnie przygotowanych domków. Komfortowy manualny rower miejski, damski lub męski oraz rower młodzieżowy lub dziecięcy. Rowery miejskie posiadają trzybiegowe przekładnie w piaście, hamulec ręczny i tylni. Twoje dane nie są przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. Z Administratorem danych możesz skontaktować się pisemnie, pod adresem podanym powyżej lub pod adresem email

Na większe wynagrodzenie mogą liczyć ratownicy – w Warszawie można liczyć na co najmniej na 22 zł brutto – stawka rośnie w zależności od liczby przepracowanych godzin. Atrakcyjniejsze oferty można spotkać w kurortach nadmorskich – w Międzyzdrojach można dostać nawet 6000 zł brutto miesięcznie. Sama umiejętność pływania to za mało, by taką dostać pracę.

Charakterystyczne zabudowania z ubiegłego wieku. Mieszkanie 1 pokojowe, 3-4 osobowe, powierzchnia 24 m kwadratowe. Aneks kuchenny, szafy w części przedpokoju, komoda, tapczan dwuosobowy oraz 2 tapczany jednoosobowe, stół, krzesła, pufy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *