Przejdź do treści

Naprawiamy telewizory

Zapewniamy bezpłatną diagnozę usterki, precyzję w jej wyeliminowaniu oraz specjalistyczne testy w połączeniu z bogatą wiedzą i doświadczeniem naszych ekspertów. Dzięki zaawansowanemu systemowi serwisowemu będziesz miał możliwość na bieżąco wglądu do zlecenia, sprawdzenia przebiegu naprawy, oraz uzyskanie informacji o kosztach i zakończonej naprawie. Zawsze naprawa telewizora to skomplikowana operacja. Dokładamy wszelkich starań aby Państwa sprzęt naprawić perfekcyjnie. Na każdą naprawę udzielamy gwarancję, nawet do 365 dni. Po przyjęciu sprzętu do naprawy przede wszystkim określamy koszt wykonania usługi i telefonicznie informujemy klienta o cenie.

Wszystkie kanały w wersji UNIVERSE + HBO + HBO2+ HBO COMEDY + do wyboru na 6 miesięcy pakiet CANAL+ FILM (CANAL+, CANAL+ FILM, CANAL+ FILM2) lub pakiet CANAL+ SPORT(canal+ sport, canal+ household, canal+ family2). Promocja dla abonentów innych operatorów kablowych i satelitarnych w Gdańsku i Gdyni. Jeśli okażą Państwo rachunek nie starszy niż three miesięcy to otrzymają Państwo antenę satelitarną, konwerter oraz montaż za jedyne 1 zł.! Świetny dekoder MEDIABOX+ z nagrywarką za jedyne 5zł./mc.! (niezależne oglądanie telewizji nawet na 6 odbiornikach)!

Telewizor psuł nam się dosyć często, dopóki nie skorzystaliśmy z usług właśnie tej firmy. Już kilka miesięcy jest spokój z telewizorem. Jeżeli będą kłopoty z innymi urządzeniami, już wiemy do kogo się zgłosić. Większość serwisów RTV posiada własny magazyn z częściami zamiennymi czołowych producentów urządzeń elektronicznych. Jeśli posiadasz sprzęt niszowej marki, fachowcy mogą zaproponować zamienniki oryginalnych części, które są tańsze, ale również skuteczne.

ISpot to wyjątkowe miejsce, zapewniające najwyższą jakość obsługi, profesjonalne doradztwo i kompleksowy charakter usług. Nissan Leaf pana Michała w ciągu trzech lat przejechał ponad. Wtedy zaczęły się problemy z ładowaniem baterii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *