Przejdź do treści

Mega ciepła czapka dla ciebie

Mega ciepła czapka Lama, Alpaka z pomponem , trzykolorowa Panda oraz Skrzat z napisem ZIMNO. Czapka beanie to idealne wykończenie sportowej stylówki. Posiada lepsze właściwości termiczne od czapek bawełnianych.

Taka czapka oczywiście również chroni oczy przed słońcem. Świetnie izolują najwrażliwszą część głowy przed wpływem czynników atmosferycznych, jak również chronią twarz i oczy przed wiatrem i nieprzyjemnym deszczem. Czapeczka z daszkiem wspaniale współgra z luźnymi kurtkami typu wiatrówki, pikowanymi kurtkami jesiennymi oraz zimowymi kurtkami puchowymi. Niezależnie od preferencji polecane przez Diverse modele czapek na pewno spełnią potrzeby klientów. Zimą skuteczna ochrona przed mrozem i wiatrem to podstawa. E-kominiarki od niemal 30 lat zajmuje się produkcją oraz sprzedażą wysokiej jakości nakryć głowy.

Osobom, które mimo wszystko nie przepadają za noszeniem czapek, możemy polecić równie niezawodne opaski. Zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem nakryć głowy wykonanych z najwyższą jakością widoczną zarówno w sposobie wykonania, jak i zastosowanych materiałach. Bawełniana czapka zimowa dla dzieci lub innego producenta może być wzbogacona o domieszkę poliestru, elastanu czy będącego zamiennikiem wełny akrylu. Męska czapka termoaktywna Unit to kolejne militarne i zimowe nakrycie głowy w naszej ofercie. Kamuflaż i wojskowy napis Poundout podoba się każdemu sympatykowi stylu moro. Sportowy krój i dopasowujący się do głowy kształt sportowej czapki wojskowej z elastanem to ważne atuty tego modelu.

Marketingowe pliki cookie (trwałe) służą do publikowania spersonalizowanych treści dotyczących naszych produktów. Wykorzystujemy informacje o Twoich poprzednich zakupach i sposobie korzystania z naszej witryny, aby wybrać treści, które mogą Cię zainteresować. Termoaktywna czapka zimowa męska Smile to model z żółtą, uśmiechniętą twarzą, gdzie uśmiechem jest wygięta sztanga! Model dla każdego mężczyzny uwielbiającego przerzucać żelastwo i cieszącego się na samą myśl o nadchodzącym treningu.

Czapki męskie to także wspaniała okazja do zaprezentowania swojego charakteru oraz podkreślenia wyjątkowej osobowości. Warto również pamiętać, że zarówno zimowe nakrycie głowy, jak i inne akcesoria, powinny być dostosowane do okoliczności. Niezależnie jednak od upodobań oraz okazji, w ofercie każda czapka jest wyjątkowa, dlatego z pewnością każdy klient znajdzie coś wyjątkowego dla siebie – https://e-kominiarki.pl/czapki-zimowe.html

Polar zaś to materiał przypominających furo niedźwiedzia. Jest niezwykle ciepły i bardzo dobrze odprowadza wilgoć, dlatego też często wybierany jest przez osoby uprawiające różnego rodzaju sporty. Drugi podział czapek zimowych kieruje się ich przeznaczeniem. Jednowarstwowe czapki używa się wcześniejszą zimą oraz jesienią, a także podczas aktywności fizycznej. Choć nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, również i włosy nie powinny być bezpośrednio wystawiane na ujemnych temperatur.

Jeśli lubisz proste stylówki i stonowaną kolorystykę, mamy coś dla Ciebie. Czapka Roman w fioletowo-błękitnej wersji to nienachalny akcent, którym świetnie dopełnisz swój zimowy strój. A dzięki dużemu napisowi ZIMNO sprawisz uśmiech na twarzach innych sympatyków naszej marki, kiedy spotkasz ich na szlaku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *