Przejdź do treści

Legalne Taxi

Konkretnie o kwotach opowiadamy w innym naszym materiale. Dostęp do niego można uzyskać pod linkiem zamieszczonym poniżej. Polecam zakolegować się z lokalnym taksówkarzem, wziąć od niego numer Whatapp i tak kontaktować się w razie, gdy potrzebujesz transportu. Gdy jeździ się ciągle z tą samą osobą można dogadać się na fajniejsza stawkę. Przykładowo, podróż w ciagu dnia z Paje do Jambiani taksówką to 5-10 tys szylingów, w nocy około 15 tysięcy.

Aby jednak go zrealizować (dojechać do klienta, przewieźć go, a następnie udać się w inne miejsce postoju), trzeba pokonać około 15 km. Każda osoba, która chciała w ten sposób dorobić, musiała mieć świadomość, że do „taxi w Łebie” może wsiąść np. Inspektor Transportu Drogowego, co skończyć się mogło karą przynajmniej 10 tys. Przewóz osób to dobra propozycja dla kierowców, którzy chcą zarobić na własnym aucie, czyli przy okazji także obniżyć koszt posiadania pojazdu.

Co ciekawe firmie tej nie grożą żadne sankcje, bo działa w pełni legalnie jako pośrednik… Nie słuchajcie tego, co wam jakiś przedstawiciel tej firmy opowiada, chodzi o abonament, a zażądajcie odpowiedzialności za legalność na piśmie! W taki sposób jak opisałem tworzą się patologiczne nowe firmy pośrednicze, wyrastające nie wiadomo skąd? Ciągnąć od kogoś kasę w zamian za naiwność i ryzyko łamania prawa, to trochę za dużo… Ten pośrednik nie ma nic wspólnego z taksi.

Spośród trzech lotnik znajdujących się na Sardynii, tylko jedno położone jest na południu i posiada bezpośrednie połączenie z Polski do Cagliari. Podpisana umowa otwiera proces stopniowej integracji i włączania aktywów Wicar Taxi do struktur organizacyjnych i marki iTaxi. Takie rozwiązanie jest szczególnie dogodne w przypadku osób korzystających z taxi w podróżach służbowych lub częstych prywatnych. Liczymy się z tym, że podróżni zwykle zabierają ze sobą bagaże. W momencie zamawiania taksówki zgłoś dyspozytorowi, jak dużo walizek masz do przewiezienia. Może się okazać, że taksówka osobowa nie wystarczy.

U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi. Ciekawostki turystyczne w Lublinie dotyczą różnych zagadnień, od flagowych zabytków, po zaskakujące punkty na mapie miasta. Często są one związane z historią tego regionu czy lokalną kulturą, mając tym samym prawdziwie unikalny charakter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *