Przejdź do treści

Kursy angielskiego z lektorem

Zajęcia angielskiego dla firm odbywają się on-line, w grupach oraz indywidualnie. Ciężko było mi zabrać się za naukę języka angielskiego po czterdziestce. W sumie to nigdy nie uczyłem się języków zbyt dużo. Miałem jednak postanowienie by spróbować i wybrłem właśnie kurs od eskk. Kursy są przede wszystkim ciekawe – wciągają i sprawiają, że z przyjemnością czekamy na kolejne ładunek wiedzy- kurs angielskiego Gdańsk.

Przez ten czas zyskiwaliśmy cenne doświadczenie, które dziś z radością wykorzystujemy w praktyce. Dopasowujemy się do oczekiwań naszych Klientów i pozwalamy im swobodnie rozwijać swoje umiejętności. Znajdujemy kompromis między systematyczną nauką a przyjaznym podejściem do wszystkich kursantów.

Używanie języka obcego w środowisku zawodowym na co dzień staje się coraz powszechniejsze. Znajomość angielskiego słownictwa biznesowego staje się już niemal koniecznością. Często spotykamy się z sytuacją, w której nawet zaawansowani użytkownicy języka obcego czują się niepewnie, używając go w sytuacjach formalnych i biznesowych. Wielu kursantów odczuwa obawę przed niepoprawnym wymawianiem poszczególnych słów lub tym, że zostaną niezrozumiani przez rozmówcę. Strefa firmy to praktyczne i skuteczne narzędzie które sprawdzi poziom znajomości języka obcego oraz umożliwi tworzenie raportów i monitorowanie postępów poczynionych przez kursantów.

Zajęcia prowadzą wykwalifikowani lektorzy mający indywidualne podejście do każdego słuchacza. Korzystają ze zróżnicowanych materiałów szkoleniowych, w tym z platformy e-learningowej, aby nauka była ciekawa i jak najbardziej skuteczna. Organizujemy również zajęcia z native speakerami orazzajęcia indywidualne z angielskiego, aby kursanci mieli okazję podszkolić swoje zdolności komunikacyjne podczas bezpośredniej rozmowy. W ten sposób zdobędą większą pewność siebie podczas rozmów biznesowych z Klientami. Po ukończeniu kursu języka angielskiego dla agency każdy z zainteresowanych kursantów ma możliwość otrzymania certyfikatu uczestnictwa i ukończenia kursu na danym poziomie zaawansowania. Podpisany przez dyrektora oraz lektora prowadzącego zajęcia dokument można uzyskać po wcześniejszej (minimum 7 dni przed zakończeniem kursu) informacji na nasz adres mailowy.

W trakcie trwania kursów lektorzy sprawdzają postępy w nauce na podstawie testów oraz egzaminów podsumowujących dany etap nauczania. Lektorzy wykorzystują testy cząstkowe i semestralne, zestawienia słówek oraz zagadnień gramatycznych. Na podstawie rozmowy z przedstawicielem firmy określamy cel szkolenia oraz dokonujemy wstępnej analizy potrzeb klienta.

Dołącz do firm, których pracownicy szybko nauczyli się swobodnie mówić po angielsku. Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanego przeze mnie adresu e-mail w celu przesyłania mi informacji handlowej przez Angloville spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spk. Zostałem poinformowany, że zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w każdej chwili. Wysoką jakość naszych szkoleń potwierdzają liczne referencje, które udostępniamy na życzenie. Cambridge School of English jest wieloletnim partnerem biznesowym korporacji, średnich i małych firm. W naszym portfolio znajduje się kilkuset zadowolonych klientów instytucjonalnych oraz tysiące przeszkolonych pracowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *