Przejdź do treści

cała wiedza na temat ciąży, porodu, połogu, karmienia piersią i pielęgnacji noworodka

Jeśli posiadasz wykupiony pakiet ciąża lub moduł ciąża w CMP zaraz po rejestracji skontaktuj się z naszą konsultantką Szkoły Rodzenia, aby wziąć udział nieodpłatnie w zajęciach Szkoły Rodzenia CMP. Warunkiem otrzymania refundacji jest przesłanie prawidłowo wypełnionego formularza. Formularz otrzymasz mailem od naszej konsultantki zaraz po rejestracji.

Na zajęcia Szkoły Rodzenia online zapraszamy w wygodnym stroju z obuwiem zmiennym. Istnieje możliwość przebrania się na miejscu. Każdej z Pań udostępniamy szafki zamykane na kluczyk. Dodatkowo na pierwsze spotkanie prosimy zabrać kartę prowadzenia ciąży, na podstawie której każdej z Pań założymy Indywidualną Kartę Edukacji Przedporodowej. Zajęcia w kameralnych grupach 8 kobiet lub par, odbywają się w gruntownie wyremontowanych pomieszczeniach w 2017 roku.|Opierają się w głównej mierze na prezentacji narzędzi oraz nauce budowania i programowania podstawowych robotów.

Celem konkursu jest aktywizacja czytelnicza na terenie Gminy Zębowice. Czytelnikom zaoferujemy do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody. Konkurs skierowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych użytkowników biblioteki. Podczas spotkania można było ozdobić swój domowy egzemplarz powieści pamiątkową pieczęcią z Kancelarii Prezydenta RP. Jestem mamą dwójki chłopców, Antka, lat 12, i Arka, lat 10. Od 20 lat pracuję w zawodzie położnej, a od 3 lat prowadzę Szkołę Rodzenia w Centrum Medycznym CMP. To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana. Lekarze są dostępni bezpośrednio zgodnie z harmonogramem pracy. Oferujemy badanie KTG w Gdańsku, nie tylko biurka, stoły, regały i komody ale również gotowe projekty pomieszczeń. Treści z serwisu medonet.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny.

Nasi prowadzący odpowiadają na Państwa pytania, rozwiewają wątpliwości oraz obalają mity związane z ciążą i porodem. Wszystko, co mogłoby być pozostawione bez odpowiedzi – budzi lęk. Naszym celem jest cierpliwe tłumaczenie i przekazanie Wam kompleksowej wiedzy.

Nie odpytujemy, nie robimy kartkówek a jedynie staramy się przekazać Wam całą naszą wiedzę na temat ciąży, porodu, połogu, karmienia piersią i pielęgnacji noworodka. Dbamy o to, aby zajęcia odbywały się w miłej atmosferze, w kameralnych grupach, gdzie nie będziecie anonimowi. Sprzyja to swobodnej rozmowie, pozwala dyskutować i pytać.|W swojej pracy najbardziej lubię kontakt z ludźmi, cenię sobie możliwość towarzyszenia rodzicom spodziewającym się dziecka, jak i późniejsze sprawowanie opieki nad mamą i nad jej dzieckiem po porodzie. Spotkania odbywają się z naszymi położnymi na żywo w czasie rzeczywistym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *